تاکید دبیر همایش مد ولباس بر ضرورت توجه به برندسازی در ایران

دبیر همایش مدو لباس درخصوص برگزاری این همایش در سال جاری گفت: دور دوم جشنواره مدو لباس را برای امسال مرداد ماه برنامه‌ریزی کردیم و انشالله در تاریخ 25 و 26 مرداد ماه در مرکز همایش صداوسیما برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه عصر گفتگوی قلم سیروس غفوریان‌فر در گفتگو با خبرفوری به برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین دوره همایش مد و لباس اشاره کرد و گفت: با توجه به برگزاری بسیار موفقیت آمیز دور اول جشنواره مد و لباس توسط عصر قلم بخش بین الملل این جشنواره مد و لباس فجر به این مجموعه واگذار شده است . خیلی سربلند از این امتحان بیرون آمدیم و در راستای این تجارب و برگزاری دوره های موفقی که در حوزه مد و لباس،طراحی ،ساخت الگو در خارج از کشور داشتیم دور دوم جشنواره مد و لباس را برای امسال مرداد ماه برنامه ریزی کرده ایم و با توجه به محبتی که حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مدو لباس به این مجموعه دارند مجوزهای لازمه هم صادر شد.

وی ادامه داد: ان شالله یک برنامه بسیار موفق برنامه ریزی شده است که در 25 و 26 مرداد ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شود در این برنامه برا ی اولین بار به صورت ترکیبی هم از اساتید ایران و هم دو نفر از اساتید بنام کشور ترکیه در این رویداد فرهنگی حضور دارند چراکه می دانید کشور ترکیه در حوزه مد و لباس جایگاه ویژه ای دارد و رشد چشم گیری داشته البته یک نفر از اساتید برجسته فرانسه را هم برای این مراسم دعوت کرده ایم درضمن از اساتید و داوران ایرانی برای ارزیابی آثار ارسالی استفاده خواهیم کرد.

دبیر همایش مدولباس عنوان کرد :هدف از این کار با توجه به شرایطی که در کشور داریم و میدانید دعوت از اساتید خارجی به خصوص اروپا یک مقدار سخت شده است ، کشورهای انتخاب شده کشورهای صاحب نامی در حوزه مد و لباس هستند و تمام هدف ما و برنامه ریزی که انجام شده این است که با استفاده از حضور بهترین اساتید دنیا بروز رسانی تکنیک طراحان داخلی ما رقم بخورد.

غفوریان‌فر خاطر نشان کرد: فکر می کنم ما پتانسل و ظرفیت بسیاری در زمینه مد و لباس داریم اما متاسفانه در حوزه برند کم و ضعیف کار کردیم و هر کسی به دنبال کسب و کار شخصی خود بوده در صورتی که دردنیا به دنبال برند سازی و تبلیغ برای یک برند هستند. تلاش می کنیم علم آنها را به طراحان موسسات خود اضافه کنیم و یک قدم مثبت در این حوزه برداریم .