اتاق بازرگانی ایران باهمکاری آکادمی DMAN آلمان پذیرای مدیران شرکت های ایرانی می شوند

آخرین خبرها از چگونگی برگزاری چهارمین دوره آموزشی مدیریت کسب و کار

اتاق بازرگانی ایران باهمکاری آکادمی DMAN آلمان پذیرای مدیران شرکت های ایرانی می شوند

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری عصر گفتگوی قلم،چهارمین دوره آموزشی مدیریت کسب و کار با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران و آکادمی DMAN آلمان با موضوعیت «راه های جذب سرمایه گذاران اروپایی به ایران» ، «تعاملات تجاری با کشورهای حوزه CIS »  و « مدیریت تغییرات در راستای اقتصاد مقاومتی » برگزار می شود.

 در این دوره آموزشی که به همت موسسه عصر گفتگوی قلم انجام می شود، MR.Francois viallet   مدیر فروش شرکت DCM-ATN    در پاریس و مدیرپشتیبانی و حمایت از مشتریان شرکت DCM-USIMECA   به همراه PRO.Fred lodulph مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری  goldex به سخنرانی می پردازند.

 Francois viallet قرار است در 30  بهمن ماه سال جاری درباره « شناخت بازارهای اروپایی قبل از ورود»،راه های جذب سرمایه گذار از طریق طرح کسب و کار» و نیز « روشهای ترغیب سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در ایران » سخنرانی کند.

همچنین   PRO.Fred lodulph مشاور در امور سرمایه گذاری و مسائل اقتصادی در اتاق هانوفر در روزهای 29-30 بهمن ماه درباره عوامل موثر در عقد قراردادهای تجاری ،طرح کسب و کار خلاقانه با روشهای متقاعدسازی مشتریان و… سخنرانی کند.

گفتنی است در این دوره آموزشی که با حضور مدیران شرکت های ایرانی بر گزار می شود ،شرکت کنندگان مدرک حضور بین المللی  مشترک آکادمی DMAN  و موسسه آموزشی اتاق بازرگانی دریافت خواهند کرد.

علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر از چگونگی برگزاری دوره آموزشی کسب و کار با شماره 02181020 داخلی 1001 تماس حاصل نمایند.