در راستای گسترش همکاری های علمی با کشورهای اروپایی انجام شد
آغاز همکاری موسسه «عصر گفتگوی قلم» با مدرسه فرانسوی Paris Graduate School

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری « عصر گفتگوی قلم » ،طی یک تفاهم نامه همکاری،  موسسه عصر قلم به عنوان  تنها نماینده مدرسه Paris Graduate School در ایران انتخاب شد.

این مدرسه فرانسوی که شعبه ای از موسسه خصوصی Innovative Knowledge Institute ( IKI)  است، طبق قوانین سال ۱۸۷۶ کشور فرانسه ، فعالیت آموزشی خود را در زمینه های تحصیلی در حین آموزش و پس از آموزش آغاز نمود.

دوره های آموزشی مدرسه شامل : دوره های بازرگانی ، حقوقی ، گردشگری ، روانشناسی ، مدیریت محیط زیست  و آموزش ناتوروپاتی  هستند.

ریاست مدرسه Ms. Souha AKIKI با توجه به پتانسیل خوب موسسه عصرگفتگوی قلم ، در تفاهم نامه ای، این موسسه را بعنوان تنها نماینده خود در ایران انتخاب نمود و مدیریت اجرای دوره های تخصصی  را  بر اساس نیاز بازار ایران به موسسه عصرگفتگوی قلم محول کرد.

شرکت در دوره های مدرسه فرانسوی  PGS،این امکان را برای مدیران و مدیران ارشد فراهم می آورد که  به موازات انجام  فعالیت شغلی خود، به بالاترین درجه علمی برسند

امضا کنندگان تفاهم نامه بدلیل شرایط نا مساعد  کوید 19 از طریق فضای مجازی این همکاری را تبریک گفته و در آینده همکاریهای پر باری را در ارتقای سطح دانش فعالان اقتصادی در زمینه های گوناگون کسب و کار آرزو کردنند.