به میزبانی دانشگاه هالیج ترکیه و به همت گروه «عصرقلم» در استانبول برگزار می شود
چهارمین دوره تخصصی و آکادمیک چهره آرایی

به گزارش گروه عصر قلم، دانشگاه هالیج ترکیه در روزهای 28 و 29 شهریور 1401 میزبان هنرجویان ایرانی است؛  قرار است چهارمین دوره تخصصی و آکادمیک «چهره آرایی» به همت موسسه «عصرگفتگوی قلم» در این دانشگاه در شهر زیبای استانبول برگزار شود تا هنرجویان در این دوره آموزشی 2روزه، با تکنیک های جدید حوزه آرایش و زیبایی آشنا شوند.

استاد « دوغان» که از اساتید برتر ترکیه در زمینه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن  به شمار می رود، درخصوص تکنیک های جدید میکروبلیدینگ و …  و معرفی برند های معتبر در این زمینه توضیحاتی را ارائه دهد.

همچنین  استاد «جودت شنگال» که صاحب برند آکادمی های «جودت» در سطح ترکیه است، همراه با  تیم  متخصص خود به آموزش هنرجویان ایرانی در حوزه کار با مواد آرایشی می پردازد.

استاد «باریش اوزتورک» مدرس تخصصی رنگ و آمبر و کراتین نیز در تاریخ 28 شهریورماه در حوزه کاری خود به تدریس هنرجویان ایرانی می پردازد. 

هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام تمام تکنیک های رنگ مو و هایلایت و احیاء و کوتاهی بر اساس خواست و سلیقه مشتری را دارند.

گفتنی است با حضور اساتید و نمایندگان آموزشی دانشگاه هالیج ترکیه ،  گواهینامه های پایان دوره آموزشی به هنر جویان اعطاء می گردد.