ادامه همکاری آموزشی بین آکادمی DMAN و «عصرگفتگوی قلم» در سال ۲۰۲۱

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری « عصرگفتگوی قلم » ، در جهت برگزاری آموزش های مدیریتی ،تفاهم نامه همکاری بین آکادمی مدیریت    DMAN و موسسه « عصرگفتگوی  قلم »  در سال 2018  امضا شد که بر طبق مفاد این تفاهم نامه، نمایندگی انحصاری آموزشی در ایران به این موسسه اعطا گردید ، که هر ساله  با توافق طرفین تمدید می شود.

در سال 2020 ، به دلیل مشکلات فراوان ناشی از ویروس همه گیر کرونا ، موسسه عصرگفتگوی قلم (AGQ) با فعالیتهای مستمر و درخشان خود پیوسته سعی کرده است برنامه های آموزشی را که بر اساس استانداردهای آموزش DMAN تنظیم شده بود ، متوقف نکند و تمام رویدادها را  در قالب وبینار با استفاده از پلتفرم با کیفیت بین المللی آنچنان که رضایت  آکادمی و مدیران شرکت های ایرانی  را در بر داشته باشد  ، سازماندهی و برگزار نماید.

همکاری های موثر بین DMAN و AGQ و پشتیبانی ارائه شده از سوی آکادمی در جریان رویدادها ، همواره روشهای جدید آموزش تجارت هدفمند را به دنبال داشته است.

 شایان ذکر است که، همکاری و یکپارچگی تیم « عصرگفتگوی قلم »  در سال 2020 نتایج شگفت انگیزی را به همراه داشته است که این استراتژی با تلاش بی وقفه کارکنان و گروه  این موسسه فرهنگی و هنری  بیش از بیش در سال 2021 برای پیشبرد اهداف خود کوشا خواهند بود.