افتخاری دیگر برای عصرگفتگوی قلم با برگزاری هفتمین دوره «مدیریت هوشمند» در ترکیه
ترسیم نقشه راه رسیدن به کسب و کار پویا، توسط اساتید «دانشگاه آیدین»

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری «عصرگفتگوی قلم»، هفتمین دوره آموزشی «مدیریت کسب و کار هوشمند و تحولگرا  با همکاری مستقیم دانشگاه آیدین ترکیه  Istanbul Aydin University در این دانشگاه برگزار شد.

در ادامه استقبال مدیران شرکت های ایرانی و کارآفرینان از دوره های گذشته این رویداد اقتصادی ، کارگروه واحد بین الملل «عصر گفتگوی قلم»  در تاریخ 23 و 24 آذرماه 1400 اقدام به برگزاری این دوره آموزشی کرد.

این کارگاه آموزشی دو روزه که به همت « عصر گفتگوی قلم » برگزار شد، با آموزش های دکتر «کمال بشیر» از استادان دانشگاه آیدین در روز اول آغاز گردید و به مطالبی در حوزه مدیریت هوشمند و مدیریت رهبری و برند سازی شخصی ‌‌منابع انسانی و موضوعاتی در حوزه مدیریت استراتژیک اشاره شد.

دکتر « کمال بشیر » ضمن اشاره به معرفی کتاب جدید خود که در حوزه مدیریت کسب و ‌کار به چاپ رسیده، خطاب به شرکت کنندگان گفت : ” شما مدیران که امروز در این دوره شرکت کردید به طور قطع ، نسبت به اطرافیان و رقبا و همکاران خود متفاوت تر می اندیشید “.

 وی  ضمن بیان اهمیت بحث آموزش برای مدیران در حوزه کسب و کار های خود، ادامه داد: “روزی که احساس کردید همه چیز را میدانید، آن روز، روز مرگ شما خواهد بود”.

 در زمان  دوم از دوره آموزشی که پس از ضیافت نهار و پذیرایی از مهمانان برگزار شد، دکتر « اونور توگمان » محورهای آموزشی خود را در حوزه دیجیتال مارکتینگ برند ها و کسب ‌کار ها در فضای مجازی به  شرکت کنندگان ارائه داد و در ادامه پاسخگوی سوالات دانشپذیران شد .

در ادامه هفتمین دوره آموزشی « مدیریت کسب و کار هوشمند و تحولگرا ،آموزش ها در روز دوم( ۲۴ آذر ماه) با آموزش های دکتر« افق گل» آغاز گردید. این استاد دانشگاه،در خصوص مسائل اقتصادی روز دنیا و مشکلات اقتصادی فعلی در ایران و ترکیه و تحولات تجاری اخیر بین دو کشور و همچنین در خصوص روابط بین الملل ، مشتری مداری ، کسب رضایت مشتری و برند سازی در سطح بین المللی صحبت کرد.

گفتنی است در انتهای این دوره آموزشی، که با قرائت مختصری از رزومه شرکت کنندگان با  کسب و کار های مختلف همراه شد ، ضمن اهدای تندیس های کریستال به عنوان یادبود از طرف دانشگاه آیدین ، با اعطای گواهینامه دانشگاهی حضور  در دوره، از مدیران تقدیر بعمل آمد.