به همت عصر گفتگوی قلم و با همکاری آکادمی مدیریتی DMAN
هتل اسپیناس پالاس تهران، میزبان پانزدهمین دوره بین المللی مدیریت کسب و کار می شود

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری « عصرگفتگوی قلم»، پانزدهمین دوره بین المللی مدیریت کسب و کار  با حضور Dr. Wagenführ و Mr.Astaneha در قالب سمینار 2 روزه در تاریخ  های 28 و 29 تیرماه 1401 در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود.

در این برنامه که با همکاری آکادمی مدیریتی DMAN آلمان و به همت موسسه «عصرگفتگوی قلم» انجام می گیرد، در خصوص موانع سودآوری شرکت ها صحبت خواهد شد .

از آنجایی که  شناخت بازار هدف، بخشی از برنامه کسب و کار است که در طرح توجیهی یا برنامه بازاریابی دیده می‌شود، جمع‌آوری اطلاعات از بازار هدف، چیزی نیست که فقط یک‌بار صورت بگیرد و بعد به دست فراموشی سپرده شود. به طور قطع نیاز به شناخت هرچه بیشتر و بهتر مشتریان بالقوه یک ضرورت مهم برای افرادی است که در کسب و کار خود فعال هستند.یکی از اولین گام‌ها در شروع یک کسب و کار  ( یا شروع یک توسعه ) شناسایی بازار است .در همین رابطه قرار است Dr. Wagenführ و Mr.Astaneha در این سمینار 2 روزه به تجزیه و تحلیل بازار و جذب مشتری، روش های قیمت گذاری، روش های بهبود بهره وری منابع مالی، مدیریت کسب و کار و برگشت سرمایه و مسائلی دیگر بپردازند .

گفتنی است پس از پایان این سمینار 2 روزه، به شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر از آکادمی مدیریتی DMAN اعطاء می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی حضور در این سمینار می توانید با شماره 021-41450000 داخلی 1001 و 1002 تماس حاصل نمایید.