تاثیر مثبت بازاریابی دیجیتال بر مشتری مداری و برندسازی موفق
وبینار سیزدهمین دوره بین المللی «مدیریت کسب و کار» با حضور قابل توجه مدیران شرکت های ایرانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری عصرگفتگوی قلم ،سیزدهمین  دوره بین المللی « مدیریت کسب و کار»  ، با همکاری آکادمی DMAN آلمان در تاریخ 12 و13 مرداد1400 توسط واحد بین الملل « عصر گفتگوی قلم »  به صورت « وبینار » شد .

در این دوره آموزشی که با  عنوان « تاثیر مثبت بازاریابی دیجیتال بر مشتری مداری و برندسازی سازمانی مدیریت زنجیره تامین »  نام گذاری شده است ، DR. Klaus-Peter Wagenführ  از اساتید مدرسه آکادمی مدیریت DMAN به همراه   Dr.Lars stemmlerاز مقامات گمرک بندر « برمن » آلمان  به تدریس  پرداختند.

  • شرح وبینار

تاثیر مثبت بازاریابی دیجیتال بر مشتری مداری و برندسازی موفق

مدرس: Prof. Klaus-Peter Wagenführ

تاریخ: 3 و 4 آگوست 2021 12 و 13 مرداد 1400

موضوع: برخی ملاحظات اولیه در زمینه مشتری مداری- بازاریابی دیجیتال

در روز اول چه گذشت ؟

وبینار از ساعت 10 صبح با خوش آمدگویی « مینا  علاوش »  مدیر آموزش و دپارتمان بین المللی موسسه  عصر گفتگوی قلم  و همچنین مجری وبیناربه شرکت کنندگان  آغاز شد. سپس « علاوش » با معرفی مدرس و مطالب وبینار و نیز در مورد فعالیتهای آکادمی مدیریت DMAN و همکاری موسسه عصرگفتگوی قلم  در برگزاری رویدادهای آموزشی در قالب سمینارها و وبینارها (در زمان همه گیری ویروس کرونا) و همچنین تورهای آموزشی به آلمان سخنان خود را ادامه داد.

پروفسور  Klaus-Peter Wagenführ سخنرانی خود را در ساعت 10:30 صبح بر اساس موضوعات زیر آغاز کرد :

  • مشتری مداری واقعاً به چه معناست؟
  • یک پیشنهاد ارزش منحصر به فرد برای مشتری ایجاد کنید
  • ارائه ارزشها به جای ویژگیها بر مزایای محصول برای مشتری تأکید می کند
  • نقطه تماس چیست؟
  • بازاریابی دیجیتال برای همه مشاغل چگونه کار می کند؟ B2B و B2C؟
  • قیف های بازاریابی
  • آیا می توانید مشتری خود را فقط با حقایق سخت به اندازه کافی بشناسید؟

پروفسور Klaus-Peter Wagenführ سخنرانی خود را در بازار دیجیتال اینچنین ادامه داد:

وب سایت شخصی یکی از اجزای اصلی بازاریابی دیجیتال است. این نشان دهنده هویت آنلاین نام تجاری خود است و مرکز بسیاری از فعالیت های آنلاین دیگر را تشکیل می دهد. طراحی و محتوای وب سایت نقش برجسته ای در ارائه و نگهداری برند و محصولات خود دارد. با شروع  وب سایت ، انواع کانالها و فعالیتهای بازاریابی برای افزایش آگاهی و دسترسی به پیشنهادات و محتوای ارائه شده در دسترس می باشد. با استفاده از بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) ، محتوای وب سایت باید با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط طراحی شود تا پیدا کردن آن برای موتورهای جستجو مانند Google و Bing آسان باشد و تا آنجا که ممکن است در نتایج جستجو فهرست شده باشد.

محتوای وب سایت و اطلاعات مربوط به طیف محصول نیز می تواند از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام یا توییتر منتشر شود. این شبکه ها همچنین به ویژه برای تعامل با مشتریان و مشتریان بالقوه مناسب هستند.

روز دوم – 10:00 تا 13:00

مدرس: Prof. Klaus-Peter Wagenführ

در روز دوم ، پروفسورWagenfuehr در مورد موضوعات زیر صحبت کرد.

  – برندسازی – چگونه می توانم یک برند موفق بسازم؟

-تبلیغات -از کدام کانال های دیجیتال استفاده کنم؟

در پایان وبینار ، پروفسور Wagenfuehr چند نمونه از عملکرد شرکت ها و مارک های موفق در جهان را ارائه داد که رسانه های اجتماعی (SMM) مانند فیس بوک ، یوتیوب ، توییتر ، اینستاگرام ، LinkedIn -در آلمان که پلتفرم های آنها از جمله سایتهای پربازدید کننده در اینترنت امی باشد  بر موفقیت آنها تأثیر گذاشته است.

روز 2 ، بعد از ظهر (14:00 بعد از ظهر تا 17:00)

مدرس: Dr. Lars Stemmler

تاریخ: 4 آگوست 2021- 13مرداد1400

موضوع: مدیریت زنجیره تامین

بعد از ظهر روز دوم وبینار با Mr. Nahhas، مدیرعامل پروژه های آکادمی مدیریتDMAN در حوزه MENA & AFRICAآغاز شد. وی در مورد همکاری آکادمی با موسسه عصر گفتگوی قلم  و رضایت اساتید از نحوه برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی آنلاین توسط این موسسه صحبت کرد. علاوه بر این ، آقای nahhas   اظهار داشت که دوره های برگزار شده در آکادمی DMAN از نظر ارائه پروژه توسط شرکت کنندگان ، بازدید از کارخانه ها و جلسات B2B/B2C مطمئناً موثرتر است. در نهایت ، وی به اهمیت گواهی آکادمی در رزومه کاری شرکت کنندگان اشاره کرد.

دکتر Lars Stemmler، مدرس و یکی از مقامات بندر برمن ، موارد زیر را در مورد زنجیره تامین اعلام و مطرح کرد:

– از زنجیره های حمل و نقل برای تأمین زنجیره ها – جریان در زنجیره های تامین – اصول اساسی زنجیره های تأمین از شرکت برای تأمین استراتژی زنجیره ای – جریان مواد – اختراع – INFORMATION FLOYPROMING

دکتر  Stemmler در پایان تدریس خود ، بر اهمیت نام تجاری شرکت و موفقیت در بازار رقابتی با رعایت قوانین بنادر و مدیریت مراحل زنجیره تامین تأکید کرد.

در پایان وبینار دو روزه ، به شرکت کنندگان گواهی حضور از آکادمی مدیریت DMAN اعطا می شود. لازم به ذکر است که این گواهینامه برای رزومه شرکت هایی که مایل به تجارت در آلمان هستند بسیار ارزشمند است.