رویداد مهمی که «عصر گفتگوی قلم» در دانشگاه آیدین ترکیه برگزار کرد
گزارشی از یازدهمین کنفرانس مدیریت کسب و کار هوشمند و تحول گرا

به گزارش روابط عمومی گروه « عصر قلم » ،یازدهمین دوره آموزشی کنفرانس مدیریت کسب و کار هوشمند و تحول گرا ، به همت موسسه عصر گفتگوی  قلم  و با همکاری دانشگاه آیدین استانبول با حضور استاد « توگچه» ، استاد « بشیر کمال» « استاد هاکان اوکای، از  اساتید برجسته دانشگاه آیدین و دکتر « سامان کریمی شاد » بعنوان تنها مدرس ایرانی ،  در سالن اجتماعات دانشگاه آیدین در روز های سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۷-۲۸ دی ماه ۱۴۰۱  برگزار شد.

اساتید دانشگاه آیدین  در این همایش از اهمیت استفاده از فضای آنلاین برای کمک به دیجیتالی کردن کسب و کار سنتی از طریق راه اندازی سایت و اپلیکیشن صحبت کردند . مباحثی از جمله فناوری متاورس ، برند سازی و طراحی لوگوی مناسب و پلتفرم های مدیریت هوشمند ‌و مدیریت کسب و کار و اتوماسیون های  بازاریابی و فروش  و موارد دیگر که همگی قطعا به هوشمندسازی هر چه بهتر کسب و کارها کمک می کند بحث و بررسی گردید .

موضوعاتی از جمله  فناوری های جدید نوآورانه در تجارت الکترونیک و کسب درآمد بیشتر و سیستم های پیشرفته CRM (سیستم هوشمند مدیریت ارتباط با مشتری) و همکاری در فروش ، مدیریت استراتژیک ‌ورهبری از مباحث اصلی این کنفرانس بود.

همچنین در این کنفرانس ، دکتر کریمی شاد بعنوان مدرس دوره جامع آموزش ارزهای دیجیتال و نویسنده کتاب های « راهنمای ارزهای دیجیتال ، راهنمای جامع متاورس، راهنمای جامع Trading View، کتاب راهنمای جامع فارکس و نویسنده کتاب راه‌اندازی کارخانه پولسازی با اینستاگرام » در زمینه مبحث « کریپتو کارانسی » نکاتی را مطرح کرد.

همچنین در مراسم اختتامیه مدعوین ، گواهینامه و نشان یادبود از دانشگاه آیدین استانبول دریافت کردند.