موفقیتی دیگر برای گروه بین الملل «عصرگفتگوی قلم»
“دومین تور آموزش حرفه ای مدیریتی و بازرگانی به اروپا – فرانسه و آلمان” با حضور مدیران ایرانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ،گروه « عصر قلم » ، دومین تور حرفه‌ ای آموزشی مدیریتی و بازرگانی  در اروپا در تاریخ 31 اکتبر 2022 با گروه حقوقی فردوسی با موضوع «بررسی چالش‌های قراردادهای تجاری بین‌المللی» در محل مدرسه بین المللی کسب و کار (ISG)  در پاریس آغاز شد.

تاریخ: 28 اکتبر – 5 نوامبر 2022

محل برگزاری: مدرسه بازرگانی بین المللی (ISG) 

در این دوره آموزشی Mr. Baki Maneche و Mr. Jean-Charles Albitre از وکلای رسمی حقوقی فرانسه به عنوان سخنرانان این دوره آموزشی مطالب خود را طبق عنوان ذکر شده به شرح ذیل ارائه دادند:

Mr. Baki Maneche ، “حقوقدان ونیز مشاور و نماینده کنسولی سفارت فرانسه در ایران و آسیای میانه”

– نکات مهم در حل اختلافات حقوقی در قراردادهای تجاری بین المللی و مراکز داوری معتبر و همچنین انتخاب و تعیین دادگاه های مرجع اروپایی در دعاوی تجاری را بیان نمود.

Mr. Jean-Charles Albitre، وکیل دادگستری و عضو کانون وکلای پاریس ، در خصوص قراردادهای تجاری بین المللی و نکات مهم قوانین اینکوترمز 2020 در قراردادهای تجاری بین المللی – قوانین  بازنگری – معرفی جانشینان و مفاد فسخ و عواقب آن در قراردادهای تجاری بین المللی و نیز موارد ضروری در فورس ماژور صحبت کرد.

مینا علاوش، مدیر امور بین الملل موسسه عصر قلم و نیز مشاور در امور قرادادهای تجاری در خصوص نکات مهم اصول نگارش و ترتیب نگارش مواد قانونی در قراردادها – استفاده درست از واژگان تخصصی حقوقی در متون و شناسایی امضاکنندگان طرف قرارداد و نیز معرفی محل امضا در قراردادهای تجاری را تدریس کرد.

تاریخ : 2 نوامبر 2022

محل برگزاری: سالن کنفرانس بزرگ الیزه – هامبورگ / آلمان

Mr. Astaneha، مدیر عامل شرکت منبع بازرگانی – مشاور ارشد رسمی سازمان سرمایه گذاری هامبورگ، در خصوص روند مدیریت صادرات در بازار بین المللی و آشنایی با مالیات ها و نیز آشنایی با قوانین گمرکات و بنادر المان به تدریس پرداخت.

Dr. Wolfgang Hein ، استاد موسسه بین المللی Manager Institute در خصوص اقتصاد و مالیات در تجارت و استفاده از ارزهای دیجیتال . او  انتقال وجه بر اساس قوانین تجارت جهانی را از اصول ضروری کسب و کار با بازارهای بین المللی اعلام کرد و متذکر شد که دانش و آگاهی در انتقال هزینه های مرتبط بر کالا و مالیات های آنان از ضروریت های اصلی یک کسب و کار با بازارهای اروپایی است.

تاریخ : 3 نوامبر 2022

محل برگزاری: سالن کنفرانس های هامبورگ / آلمان

Mr.Georg Berssenbruegge، مدیر عامل  Goessler und Partner & Intergest ، در خصوص  نحوه افزایش فروش و چگونگی ارتباط با شرکت ها در رابطه با نوع کالا نکاتی را مطرح کرد.  او  قیمت گذاری کالا را بر اساس بازارهای هدف از ضروریت های فروش اعلام کرد و نیز اشاراتی بر چگونگی رفتار با رقبا در بازارهای بین المللی طبق اصول قوانین رایج تجارت بین الملل داشت.

Prof. Fred Ludolph، مدیر عامل شرکت Goldex- استاد دانشگاه و استاد دروس مدیریت در آکادمی DMAN در حوزه مدیریت تغییر در بحران اقتصادی به تدریس پرداخت  و  در این دوره، مباحثی را در خصوص روش های مدیریت بهینه، رفتارهای سازمانی، کایزن و روش نگارش مدل و طرح کسب و کار مطرح کرد