میزبانی گرم دانشگاه هالیج ترکیه از هنرجویان ایرانی
دومین دوره تخصصی و آکادمیک چهره آرایی چگونه برگزار شد؟

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری «عصرگفتگوی قلم»، دانشگاه هالیج ترکیه در روزهای 28 و 29 فروردین 1401 میزبان هنرجویان ایرانی ای  بود که برای حضور در دوره آموزشی دو روزه آرایش و زیبایی به این دانشگاه آمدند تا با تکنیک های جدید این حوزه آشنا شوند.

این دوره آموزشی که به همت موسسه «عصر گفتگوی قلم» و با همکاری داتشگاه هالیج استانبول به تحقق پیوست، به مدت دو روز برای هنر جویان ایرانی که در حوزه های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و اکستنشن مژه ،رنگ و لایت کوتاهی و کراتین و احیا موهای آسیب دیده فعالیت داشتند، با هدف به روز رسانی و افزایش اطلاعات و یادگیری تکنیک های جدید در این زمینه برگزار شد . روز اول این دوره آموزشی  با حضور استاد « امسل دوغان » و گروهشان آغاز گردید؛ در این دوره،  استاد « دوغان » که از اساتید برتر ترکیه در زمینه میکروبلیدینگ  به شمار می رود، درخصوص تکنیک های جدید میکروبلیدینگ و « ریموال»  و معرفی برند های معتبر در این زمینه توضیحاتی را ارائه داد . در ادامه، کار روی مدل های زنده نمایش داده شد و در اختتامیه با حضور اساتید و نمایندگان آموزشی دانشگاه هالیج ،گواهینامه های حضور در دوره روز اول تقدیم هنر جویان گردید .

در دومین روز از این کارگاه تخصصی، استاد « جودت شنگال » که صاحب برند آکادمی های « جودت » در سطح ترکیه است ، ،همراه با  تیم  متخصص خود به آموزش هنرجویان ایرانی در حوزه رنگ و لایت کوتاهی و کراتین  پرداخت .

در این دوره ، آموزش رنگ و لایت، روند کامل رنگ کردن موها با انواع تکنیک ها جهت زیبا سازی مو، آموزش داده شد. در این دوره از نمایندگان برند های آرایشی در حوزه رنگ و دکلره و کراتین معتبر کشور ایتالیا و برزیل حضور داشتند و در خصوص برندها در زمینه های مختلف  و عملکرد آنها اطلاعات کاملی در اختیار هنرجویان قرار گرفت . هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام تمام تکنیک های رنگ مو و هایلایت و احیاء و کوتاهی بر اساس خواست و سلیقه مشتری را دارند.

همچنین در اختتامیه روز دوم با حضور اساتید و نمایندگان آموزشی دانشگاه گواهینامه های پایان دوره آموزشی به هنر جویان اعطاء گردید .