با حضور استاندار تهران برگزار شد
هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران با محوریت بیان دغدغه کارآفرینان

تاکید مدیرعامل «عصر گفتگوی قلم» بر لزوم توجه به مطالبات قانونی موسسات فرهنگی و هنری  و کانونهای تبلیغاتی

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری «عصر گفتگوی قلم»، هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران با موضوعیت «هم اندیشی با کارفرمایان و کارآفرینان» با حضور  «انوشیروان محسنی بند پی» استاندار تهران، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، محمد چالویی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و سایر مسئولان روز چهارشنبه 23 مرداد 98 برگزار شد.

در این جلسه که «سیروس غفوریان فر» مدیرعامل موسسه  «عصر گفتگوی قلم» نیز به نمایندگی از موسسات فرهنگی و هنری استان تهران حضور داشت بر لزوم توجه به مطالبات قانونی موسسات فرهنگی و هنری و کانونهای تبلیغاتی تاکید کرد .

در این جلسه «شقاقی»  رئیس کارآفرینان استان تهران با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت کارآفرینان جهت توسعه اشتغال اظهار داشت: اگر اشتغال به سمت کار آفرینی و خدمات سوق پیدا کند باعث ایجاد اشتغال بیشتر می شود.

وی بیان کرد: مزیت های کارآفرینی و خدمات باید مورد توجه جدی قرار گیرد تا بتوانند در زمینه اشتغال استان سبب تحول شود.

در ادامه نیز کارآفرینان در حوزه های مختلف با بیان دغدغه های خود بر لزوم توجه به مباحث گردشگری حوزه استارتاپ‌ها، فعالیت های دانش بنیان و فراهم کردن زمینه برای فعالیت کارآفرینان تاکید کردند.