دپارتمان بین المللی «عصر قلم» با افتخار برگزار می کند
سمینار آموزشی ۳ روزه در فرانسه با همکاری کالج فارغ التحصیلان پاریس

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری «عصر گفتگوی قلم»، نخستین تور آموزشی به اروپا در دستور کار دپارتمان بین المللی «عصر قلم» قرار گرفت و در نظر است تا جهت آشنایی با انعقاد قراردادهای تجاری، سمینار آموزشی 3 روزه با همکاری کالج فارغ التحصیلان پاریس در مرکز پژوهش روابط استراتژیک بین المللی این شهر IRIS  برگزار شود.

این رویدادآموزشی- اقتصادی که در تاریخ 10 الی 17 تیر 1401 انجام می گیرد، با بهره مندی از حضور رهبران و مدیران تجاری فرانسه، پژوهشگران و وکلا، فرصت خوبی را برای مدیران و تجار ایرانی فراهم می سازد که بتوانند به طور هدفمند در بازار اروپا  قدم بردارند.

بدون شک، یکی از مهمترین موضوعاتی که برای تنظیم قرارداد بین المللی مورد نیاز است، شناخت یک روند قانونی است که رابطه طرفین را به صورت حقوقی در آن مشخص می نماید. تنظیم یک قرارداد دقیق و موثر، نیازمند تجربه عملی فراوان در این زمینه، احاطه کامل به موضوع قرارداد، توجه به توان مالی و قدرت چانه زنی طرفین، توجه به اوضاع و احوال انعقاد قرارداد و نیز مستلزم احاطه کامل به قوانین و مقررات مرتبط با قرارداد است.

از این رو دپارتمان عصرگفتگوی  قلم از مقامات مطرح در این حوزه در کشور فرانسه دعوت به عمل آورده تا در خصوص موضوعات ضروری قراردادهای تجاری بین المللی سخنرانی نمایند.

گفتنی است، بازدید از کاخ دادگستری cour de la sainte chapelle ، گردش با کشتی کروز، بازدید از موزه لوور  و نیز  اعطاء گواهینامه حضور از کالج  paris Graduate school  از دیگر برنامه های جنبی این تور آموزشی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ثبت نام در این تور آموزشی، می توانید با شماره 02141450000 داخلی 1001 و 1002 تماس حاصل نمایید.